«Київстар» запустив 3G на курорті Буковель, — прес-реліз

Ще один курорт України покритий 3G-мережею «Київстар» — Буковель. В Івано-Франківській області це вже 19-й за рахунком населений пункт, де працює швидкісний мобільний інтернет від «Київстар», а в Україні — 242-й.

З 7 серпня мешканці та гості гірськолижного курорту Буковель в Івано-Франківській області можуть користуватися послугами в мережі 3G від «Київстар». Після періоду технічного тестування мережу тут запущена в комерційну експлуатацію.

Крім гірськолижного курорту «Київстар» вже запустив 3G-мережу на курортах Чорного моря, а також Закарпаття та Волині. Відпочиваючі, які приїжджають з різних куточків України, можуть користуватися тут швидкісним мобільним інтернетом, не змінюючи SIM-карту і без додаткових налаштувань смартфона. Всього ж «Київстар» покрив 3G-мережею більше 240 населених пунктів в 14 областях країни.

Для комфортного і вигідного користування мобільним інтернетом 3G абоненти можуть перейти на нові тарифні плани — «Смартфон», «Смартфон +», «Смартфон Екстра» — передплаченого зв'язку або з лінійки «Все за …» для контрактного зв'язку. Ці пропозиції містять збільшену кількість мегабайтів для користування інтернетом на максимальній швидкості.