Kservis-it.ru представляє нові комутатори Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-L, — прес-реліз

Постачальник рішень для ІТ та ЦОД компанія Cisco представляє нові комутатори Catalyst 2960-X. Модель являє собою Стекові керований пристрій фіксованою конфігурації. Передбачені спрощені процедури встановлення та експлуатації. Вбудовані функціями захисту доступу. Пристрій має достатню ємністю для підтримки технологій Smart Install, OnePK і OpenFlow.

Комутатори Catalyst 2960-X стали новим еволюційним витком у розвитку лінійки і покликані замістити пристрої серії Catalyst 2960-S з портами 10/100/1000. При цьому нові комутатори Catalyst 2960-X від Cisco сумісні з пристроями попередньої серії: при стекирования різних моделей в стек можна об'єднати до 4 комутаторів. Пристрої нової серії можна об'єднувати в стек FlexStack в кількості до 8 штук.

Основні особливості комутаторів Cisco Catalyst 2960-X:

· Сучасні двохядерні CPU. Мають в два рази більший обсяг пам'яті DRAM і Flash. Збільшено розмір буферів, кількість підтримуваних VLAN, MAC-адрес, SPAN-сесій.

· Для моніторингу трафіку в комутаторах реалізована підтримка Netflow-Lite для всіх downlink / uplink-портів.

· Енергоспоживання знижено на 27% завдяки використанню технології енергозбереження з бездротовими точками доступу PoE + і IP-телефонів Cisco DX650 Class 4, які в свою чергу підключені коммутаторам Catalyst 2960-X на 48-портів. Використання технологій Cisco Energy Wise, Energy Efficient Ethernet, Downlink Hibernation і Switch Hibernation забезпечує додаткове енергозбереження, завдяки чому енергоспоживання можна скоротити до 80%!

· Підтримка програмованість мереж. Нові комутатори готові до використання Cisco onePK — комплексу інструментів для розробки, автоматизації та швидкого створення послуг в програмно-визначених мережах Cisco SDN.

· Вперше реалізована можливість маршрутизації L3 з урахуванням специфічних особливостей кожного з додатків. Ця особливість робить пристрої серії Catalyst 2960-X самими інтелектуальними комутаторами в сімействі продуктів Cisco.

· Простий процес установки, управління та діагностики комутатори WS-C2960X забезпечується за рахунок того, що вони входять до складу продуктів Cisco для уніфікованого доступу. Це дозволяє їх успішно інтегрувати в інфраструктуру Cisco Prime, що спрощує управління і полегшує роботу з рішеннями Cisco Identity Services Engine і в One Policy.

· Управління комутаторами можна здійснювати за допомогою рішення Cisco Network Assistant (CNA). Завдяки інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу навіть малознайомі з технологією і слабо підготовлені користувачі зможуть підтримати єдиний набір послуг на всіх компонентах системи (комутатори, маршрутизатори, точках бездротового доступу).

Захист інвестицій і зниження сукупної вартості володіння за Зворотна сумісність з комутаторами серії 2960-S / SF забезпечує захист початкових інвестицій на покупку і зниження сукупної вартості використання мережевого обладнання. Використання енергозберігаючих технологій забезпечує значне зниження енергоспоживання мережі. Масштабованість, сумісність і великий запас ємності забезпечують запас модернізації для подальшого впровадження інноваційних програм.

Детально ознайомитися з технічними характеристиками комутатора Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-L можна на нашому сайті http://kservis-it.ru/index.php?productID=3574

У разі виникнення додаткових питань або для обговорення співпраці, звертайтеся за телефоном єдиного контактного центру (495) 649-48-45 або пишіть на e-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.