PEOPLEnet припиняє роботу в більшості областей

Підконтрольний бізнесменам групи "Приват" стільниковий CDMA (3G) -оператор "Телесистеми України" (ТМ PEOPLEnet) починає згортати мережу в більшості областей присутності. Про це йдеться в повідомленні компанії.

5 серпня компанія розповсюдила повідомлення про те, що з першого вересня 2015 покриття мережі залишиться тільки в Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Полтавській та Херсонській областях.

При цьому компанія уточнила в повідомленні, що продовжить надавати повсюдно інші види послуг, зокрема фіксований зв'язок, інтернет і радіодоступ в міру можливості.

Президент компанії Михайло Пайкин повідомив "Економічній правді", що рішення про скорочення покриття мобільної мережі було прийнято засновниками.

Воно пов'язане з тим, що західні регіони країни не приносили доходів, порівнянних з витратами на обслуговування мережі.

"Мова про міста, які взагалі нічого не дають. Існуючим абонентам ми запропонуємо перейти на нашу фіксований зв'язок", — повідомляє Пайкин.

Він додав, що зменшення покриття мережі буде супроводжувати незначне зменшення штату.

Відзначимо, що основна ліцензія на CDMA-зв'язок на 155 МГц в цілому у компанії закінчується до кінця 2015 року.

Спочатку у компанії з основної ліцензії частот було більше — 202,5 ​​МГц. Але за останні роки оператор відмовився від частини ресурсу з метою економії.

Пайкин стверджує, що компанія все-таки має намір продовжити дію основної ліцензії з урахуванням чергового зменшення покриття.

Телеком-оператор за законом повинен подати заявку на продовження ліцензії за 4 місяці до закінчення терміну її дії.

Тобто PEOPLEnet повинен встигнути це зробити до кінця серпня.

Пайкин також повідомив, що "Телесистемам" вдалося оскаржити розпочату одним з її партнерів в кінці травня процедуру банкрутства.

За його словами, в на початку серпня оператор виграв апеляцію.

Столичний господарський суд Києва почав процедуру банкрутства 27 травня.

Джерело: Економічна правда